הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המדינה מטילה מס נמוך על טבק בתפזורת - ושולחת את האזרחים לגלגל סיגריות
31.01.17

  

סיגריות מגולגלות נהפכו בשנים האחרונות לנפוצות הרבה יותר מבעבר, בעיקר בקרב מעשנים צעירים שהחליטו לוותר על הסיגריות הרגילות. במקום לקנות חפיסה עם סיגריות שגולגלו במפעל, הם רוכשים טבק בתפזורת, ומגלגלים את הסיגריות בעצמם.

 

זה לא רק עניין של טרנד: הסיגריות המגולגלות פשוט זולות יותר. אחרי שבשנים האחרונות עלו מחירי חפיסות הסיגריות כמה וכמה פעמים - הפכו הסיגריות לגלגול לאופציה במחיר שפוי ונגיש יותר.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007