הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע קיבלה אישור FDA למשאפים חדשים לטיפול באסתמה
31.01.17

  

חברת טבע קיבלה את אישור רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) לשווק שני מוצרים לטיפול בבני נוער ומבוגרים החולים באסתמה. הרשות האמריקאית אישרה לשיווק את AirDuo RespiClick ואת ArmonAir RespiClick שכוללים תרופה שניתנת באמצעות RespiClick, משאף רב מינון של אבקה יבשה שפותח על ידי טבע ומופעל באמצעות הנשימה.

 

AirDuo RespiClick הוא מוצר שמבוסס על מינון קבוע משולב שמכיל את אותם רכיבים פעילים שקיימים בתרופה Advair שפיתחה גלקסו סמית' קליין ומיועד לטיפול ארוך טווח באסתמה בחולים בני 12 ומעלה. מכירותיה של Advair בארה"ב הסתכמו ב-1.6 מיליארד דולר בינואר ספטמבר 2016, ירידה של 9% בהשוואה לתקופה המקבילה ב-2015 כתוצאה מירידה כמותית של 4% וירידת מחיר של 5%.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007