הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מזהיר מפני Avian Flu
31.01.17

  

סוכנות הבריאות העולמית מזהירה את הציבור מפני מגוון זנים פתוגניים ביותר העשויים לגרום ל- avian influenza באירופה, אסיה והמזרח התיכון.

 

מה- WHO נמסר כי כמעט 40 מדינות דיווחו על אירועים חדשים של avian flu בציפורי בר ועופות בית מאז נובמבר 2016, וכי במהלך 6 החודשים האחרונים, לפחות 24 מדינות בחלקו האירופאי של ה- WHO דיווחו על התפרצויות של influenza A H5N8.

 

לא דווחו כל הדבקות של בני אדם בזן הספציפי והסיכון להדבקה מציפורים לבני אדם הינו נמוך. אף על פי כן מה- WHO נמסר: "זנים דומים של אינפלואנזה גרמו בעבר לתחלואה בבני אדם ולכן אין לשלול כל אפשרות להדבקה."

 

  

לידיעה  >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007