הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ועדי הרופאים בהדסה ישביתו מחר את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית
24.01.17

  

ועדי הרופאים בהדסה ישביתו מחר את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית בכל שכבות הלימוד. מדובר בשביתת אזהרה של יום אחד כשמהוועדים נמסר ל"כלכליסט" כי מדובר בצעד ראשון בשורת מהלכים ארגוניים שיינקטו במחאה על הקפאת המינויים האקדמיים על ידי הנהלת הדסה.

פרופ' תמיר בן חור, מנהל המחלקה הנוירולוגית בהדסה עין כרם ויו"ר ועדת מינויים בבי"ס לרפואה: "מנובמבר 2015 לא נפתח כל הליך למינוי אקדמי לאף אחד מרופאי הדסה. 14 חודשים הם תקופה פוגעת ובלתי מתקבלת על הדעת".

ועדי הרופאים מוחים על החלטת מנכ"ל הדסה פרופ' זאב רוטשטיין להקפיא סבבי מינויים אקדמיים נוספים. רופא המקבל מינוי אקדמי ועוסק גם בהוראה מקבל תוספת למשכורת. הוועדים מלינים על כך שמאז שפרופ' רוטשטיין נכנס לתפקידו לפני כשנה הוא לא מאפשר לבצע מינויים נוספים ובכך חוסם את האפשרות לרופאים שטרם קיבלו מינוי להתקדם ולקבל את התוספת. רק אלו שקיבלו מינוי אקדמי לפני הגעתו של המנכ"ל ממשיכים לקבל את תוספת השכר האמורה ובמקביל ללמד.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>


 
מאת ספי קרופסקי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007