הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"פיקוח נפש": ההסתדרות הרפואית דורשת להגביל את שיווק הסיגריות החדשות של פיליפ מוריס
24.01.17

  

איגוד רופאי בריאות הציבור והחברה למניעה וגמילה מעישון של ההסתדרות הרפואית והאגודה למלחמה בסרטן, פנו ליועצת המשפטית של משרד הבריאות, עו"ד מירה היבנר, בדרישה כי תפעל בדחיפות להחלת כל הוראות החוק החלות על מוצרי טבק גם על הסיגריה החדשה של פיליפ מוריס, IQOS (אייקוס). בכלל הוראות אלה - מיסוי בגובה שקובע החוק, מגבלות פרסום ושיווק, ואיסור על שימוש במקומות ציבוריים.

 

במשרד הבריאות מאמצים את עמדת הארגונים, ובתגובה לפניית TheMarker אמרו כי "משרד הבריאות תומך אף הוא בהגדרת המוצר כ"מוצר טבק" והחלת הרגולציה של מוצרי הטבק על המוצר, וכן בתשלום מס בהתאם. הנושא נמצא בבחינה ועבודת מטה מול משרד המשפטים".

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007