הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

דואגים לכיס של חברות הסיגריות או לבריאות שלנו? החוק שיעשה סוף לניגוד העניינים
24.01.17

  

הצעת חוק שהוגשה אתמול (ב') על שולחן הכנסת עשויה לשנות את פני ענף הלובינג בישראל ולשים סוף לייצוג של בעלי אינטרסים סותרים על ידי אותם לוביסטים. על פי הצעת החוק שהגישו חברי הכנסת אלי אלאלוף (כולנו), יעל גרמן (יש עתיד), סתיו שפיר (עבודה), עבדאללה אבו מערוף (הרשימה המשותפת) ומיכל רוזין (מרצ), ייאסר על לוביסטים לייצג לקוחות בעלי אינטרסים מנוגדים באותו עניין. בנוסף, סעיף בהצעת החוק מוקדש באופן ספציפי לתחום הבריאות.

 

על פי הסעיף, גופים מתוקצבים העוסקים בבריאות (דוגמת קופות חולים, בתי חולים וכו') יידרשו לדווח לשר הבריאות בכל שנה מי הם הלוביסטים שלהם, כולל שמות לקוחותיו הנוספים של אותו הלוביסט. אם יחליט שר הבריאות כי הלוביסט מייצג במקביל "גם אינטרס שיש בו כדי לגרום נזק ממשי לבריאות הציבור", יוכל להורות לגוף הבריאות להפסיק לאלתר את ההתקשרות עמו.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007