הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כלל ביוטכנולוגיה מינתה את ג'וליאן אדמס כמדען ראשי
24.01.17

  

חברת כלל ביוטכנולוגיה שבשליטת לן בלווטניק מינתה את ג'וליאן אדמס כמדען ראשי. ד"ר ג'וליאן אדמס (62) הוא בעל ניסיון של 30 שנה בפיתוח תרופות, ובעיקר בתחום האונקולוגי.

 

אדמס כיהן עד לאחרונה כסמנכ"ל מחקר ופיתוח בחברת Infinity Pharmaceuticals. קודם לכן כיהן כסמנכ"ל בכיר לפיתוח תרופות בחברת Millenium Pharmaceuticals, שנמכרה לטקדה היפנית תמורת 8.8 מיליארד דולר, והוביל תוכניות גלובליות רבות של פיתוח תרופות, כולל פיתוח התרופה Velcade לטיפול בסרטן הדם מסוג מיאלומה נפוצה, שהגיעה למכירות של 1.2 מיליארד דולר בשנה.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007