הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ניסוי מוצלח ל-MedAware שמונעת שגיאות במתן תרופות
24.01.17

  

ניסוי קליני שנערך על ידי חוקרים בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד ובחן מידע רפואי של כ-800 אלף בני אדם, הראה כי הטכנולוגיה של חברת MedAware הישראלית יכולה לחסוך בטעויות במתן תרופות וכך להציל חיי אדם.

 

במסגרת המחקר נסקרו רשומות רפואיות של חולים שעברו דרך בתי החולים המסונפים להרווארד. המערכת התבקשה להתריע על טעויות שנובעות מהמידע הקליני והתוצאה השוותה למה שקרה בפועל לחולים. בכ-2% מהרשומות התריעה המערכת על טעויות. החוקרים בחרו אקראית 300 מתוך 15,000 הרשומות האלה ומצאו כי אמנם ב-75% מהן בוצעו טעויות במתן תרופות בפועל. החברה לא הייתה מעורבת בביצוע הניסוי.

 

 

 

לכתבה ב"גלובס" >>


 
מאת גלי וינרב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007