הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA וה- EPA מפרסמים המלצות לצריכת דגים לנשים בהיריון וילדים צעירים
24.01.17

 

 

ה- FDA וה- Environmental Protection Agency פרטו את רשימת הדגים הבטוחים למאכל – בהתבסס על רמות הכספית בהם – לילדים צעירים ונשים בגיל הפוריות, ובעיקר עבור נשים הרות או מניקות.

 

הסוכנויות ממליצות כי נשים בגיל הפוריות יצרכו מדי שבוע שתיים עד שלוש מנות דגים הדלים בכספית. ילדים צריכים לאכול אחת עד שתי מנות דג מדי שבוע. 
 
עבור מבוגרים – מנת דג הינה 114 גרם של דג לא מבושל ועבור ילדים בגילאים 4-7 שנים - מנת דג הינה 57 גרם של דג לא מבושל.
 

כמו כן פורטו הדגים אשר מצריכתם מומלץ להימנע עקב רמות גבוהות של כספית, ובהם – מקרל, מרלין, כריש, דג חרב, bigeye tuna, ואחרים.

 

 

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007