הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA: תחלואה ותמותה נצפו בקרב חיות מחמד שנחשפו לתרופת המרשם הכימותרפית Fluorouracil
24.01.17

 

(Fluorouracil cream (USP 5% המשמש לטיפול ב- actinic keratoses ו- basal cell carcinoma עשוי להיות קטלני לחיות מחמד הנחשפות אליה בטעות, כך מזהיר ה- FDA.

 

חמישה כלבים מתו לאחר שנחשפו לקרם.

בעוד שהסוכנות לא קיבלה דיווחים בנוגע לתחלואה או תמותה של חתולים, היא מציינת כי "באם הבעלים של חיית המחמד מורחים את הקרם על אזורים נגועים ונוגעים בחתול המחמד, החתול עשוי להיחשף לתרופה ולסבול מתופעות לוואי."

 

טרם מתן מרשמים ל- fluorouracil cream, על הרופאים לייעץ למטופלים לנקוט בצעדי הזהירות הדרושים על מנת שחיות המחמד שלהם לא יחשפו לתרופה, כולל אכסון מתאים, ניקיון, ופינוי בטוח של המטושים. יש להמליץ אף על כיסוי כל אזורי העור המטופלים.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007