הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פלוריסטם גייסה ב30% מתחת לצפוי - עקב אי־ודאות לגבי המדיניות של סין
22.01.17

  

חברת אינסוליין, המפתחת מכשיר לזירוז ספיגת האינסולין בדמם של חולי סוכרת, דיווחה כי משקיע פוטנציאלי שהתעתד להשקיע בחברה 4 מיליון דולר, חזר בו, והחליט לא לבצע את ההשקעה. בחודש אוקטובר האחרון חתמו הצדדים על מזכר הבנות לא מחייב הנוגע להקמת מיזם משותף בסין במטרה לאשר את מוצר הדגל במנהל התרופות הסיני ולשווקו שם, השקעה שבוצעה לפי שווי חברה גבוה משוויה בשוק.

 

מניית החברה נופלת כעת ב-13% ומרכזת מחזור מסחר נמוך של 180 אלף שקל, לעומת 240 אלף שקל בממוצע, ובכך משלימה קריסה של 53% מתחילת השנה.

 

החברה הסינית היתה אמורה להקים קרן שתשקיע 4 מיליון דולר באינסוליין תמורת 40% ממניותיה - כלומר לפי שווי חברה של 10 מיליון דולר אחרי ההשקעה. זאת, בעוד אינסוליין נסחרה לפי שווי של 1.5 מיליון דולר (5.6 מיליון שקל) כך שההשקעה העניקה לה שווי חברה (לפני הכסף) שעולה ב-300% על שווי השוק.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007