הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע קיבלה אישור FDA למנגנון חדשני למניעת שימוש לרעה במשככי כאבים
19.01.17

  

עסקת רכישת ספלון לא תיזכר כעסקת הרכש המוצלחת ביותר שביצעה ענקית התרופות הישראלית טבע. אבל היום, נקודת אור - טבע מדווחת למשקיעיה על השקת תרופה ראשונה בעזרת הטכנולוגיה המקורית של ספלון למניעת שימוש לרעה במשככי כאבים, שנרכשה ופותחה ע"י טבע.

 

הטכנולוגיה המקורית נקנתה על ידי חברת ספלון, שנרכשה על ידי טבע בשלהי 2011 בעסקת ענק בהיקף 6.8 מיליארד דולר.

התרופה - VANTRELA ER - היא תרופה לטיפול בכאב חריף וקבוע, המצריך טיפול יומיומי מסביב לשעון באופיואידים. כ-19 אלף אנשים מתים מדי שנה בארה"ב כתוצאה ממנת יתר של סם מסוג אופיואידים, המצוי בתרופות לטיפול בשיכוך כאבים. מסיבה זו מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), חושש מאוד לאשר תרופות שכאלה, בעיקר בשחרור מושהה.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>


 
מאת דרור רייך
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007