הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אמורפיקל תייצא את תוסף הסידן שפיתחה לטייוואן ווייטנאם בכ-5 מיליון דולר
19.01.17

  

חברת הביוטכנולוגיה הישראלית אמורפיקל, חתמה על הסכמי יצוא של תוסף הסידן שפיתחה לטייוואן ווייטנאם. אמורפיקל שהוקמה ע"י יוסי בן, מייצרת תוסף סידן אמורפי ייחודי שנספג בגוף פי 2 יותר מתוספי הסידן הגבישי הרגילים, ופועחלת מנס ציונה. הגיוס האחרון של החברה נעשה לפי שווי של 100 מיליון דולר.


לפני חודשיים חנכה אמורפיקל מפעל חדש בערבה שבו מועסקים כ-60 עובדים ובו מייצרת החברה את טבליות הסידן האמורפי. המוצר מיועד לצרכנים שנוטלים תוספי סידן כדי להימנע מתופעות שליליות שונות של בריחת סידן, ובראשן אוסטיאופורוזיס. טייוואן נחשבת לאחד השווקים המפותחים ביותר כיום באסיה לתוספי סידן, ולאוכלוסייה בעלת מודעות גבוהה למחלות עצם מטבוליות. גם וייטנאם נחשבת לשוק צומח ומתפתח למוצרים שמיועדים למניעה וטיפול במחלות עצם ושברים.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>


 
מאת גולן חזני
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007