הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מניית חברה המפתחת חיסון לשפעת קפצה ביותר מ-30% מתחילת השנה
19.01.17

  

מניותיה של חברת ביונדווקס מרכזות מחזורי מסחר גבוהים באופן יחסי בימים האחרונים. החברה, הנסחרת בבורסה בת"א ובנאסד"ק לפי שווי שוק של כ-60 מיליון שקל, מפתחת חיסון שפעת אוניברסאלי, M-001, באמצעות טכנולוגיה מבוססת פפטידים, המשלבת אפיטופים נפוצים ושמורים מחלבוני וירוס השפעת. מטרתה היא לפתח חיסון אשר יספק הגנה מפני זנים מרובים של וירוסים עונתיים ומגפתיים.

 

החברה דיווחה לבורסה כי קיבלה אישור להנפקת 33.7 מיליון מניות, שיוקצו למשקיע ישראלי, ואלה יצטרפו ל-135.1 מיליון מניותיה, שמחיר הבסיס שלהן עמד הבוקר על 42.4 אגורות. המניה עלתה היום בעוד 5%, וריכזה מחזור מסחר של 3.4 מיליון שקל, לעומת מחזור ממוצע של 250 אלף שקל בלבד ברבעון האחרון. עם פתיחת המסחר בנאסד"ק, שם מזנקת המניה במעל ל-20% ו"מדביקה" את פערי המחיר, נחלשו העליות במניה בת"א.

 
 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת גיא ארז
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007