הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

9 מניות נוספות מצטרפות לפרויקט האנליזות - רובן מתחום הביומד
19.01.17

  

מספר המניות המסוקרות כחלק מפרויקט האנליזות של הבורסה לניירות ערך מתרחב מ–11 ל–20, עם תחילת הסיקור על ידי חברת המחקר והייעוץ פרוסט אנד סאליבן, לצד המשך הסיקור על ידי חברת אדיסון. אתמול פירסמה הבורסה את רשימת החברות שיסוקרו על ידי פרוסט אנד סאליבן.

 

שתי חברות המחקר זכו במכרז, ואדיסון כבר התחילה לפרסם סקירות. את מניית רדהיל יסקרו שתי החברות. מלבדה מצטרפות לרשימת הנסקרות שש מניות ביומד (בריינסווי, סלקט, כיטוב, ביוליין, אפוסנס ודי.אן.איי ביומדיקל), ועוד שלוש שמוגדרות על ידי כמניות טכנולוגיה — חברת האנרגיה המתחדשת אנרג'יקס, שבשליטת אלוני חץ, חברת הסייבר סייפ־טי גרופ, וחברת האינטרנט וונטייז, שהצטרפה לבורסה ביולי בהנפקה ראשונית של מניות.

 
 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007