הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הרווחיות של סופר-פארם בסכנה: לא תוכל להמשיך לפתוח סניפים בפולין
19.01.17

  

הרווחיות של קבוצת סופר-פארם בסכנה. בשבועות הקרובים צפויה לעבור הצעת חוק בפולין, לפיה תאלץ החברה להפסיק לפתוח סניפים בפולין, מה שצפוי לפגוע הן בצמיחה והן ברווחיות של הקבוצה.

 

הצעת החוק המדוברת מבקשת לקבוע שרשתות בתי מרקחת הפועלות בפולין לא יוכלו להחזיק למעלה מארבעה סניפים, אלא אם מדובר ברשתות קיימות שכבר יש להן סניפים רבים יותר, ובמקרה כזה הן לא יוכלו להמשיך ולפתוח סניפים נוספים.

סופר-פארם, המפעילה 68 סניפים בפולין, לא תצטרך על פי הצעת החוק החדשה לסגור את הסניפים הקיימים שלה, אך גם לא תוכל להמשיך לפתוח סניפים נוספים. זאת בניגוד לתוכניות שלה לפתוח בפולין מאות סניפים במהלך השנים הקרובות.

 
 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת עדי דברת-מזריץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007