הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות קובעות עבור מבוגרים את ערכי לחץ הדם הדורשים טיפול
19.01.17

  

ה- American College of Physicians וה- American Academy of Family Physicians ממליצים על ערכי מטרה בינוניים ללחץ הדם הנמדד בקרב מבוגרים מגיל 60 ומעלה.

 

ההנחיות שפורסמו ב- Annals of Internal Medicine כוללות את ההמלצות הבאות:

 

• אנשים המציגים לחץ דם סיסטולי של 150 mm Hg ומעלה צריכים להתחיל לקבל טיפול תרופתי ולכוון ללחץ דם סיסטולי נמוך מ- 150 mm Hg.


• אנשים עם היסטוריה של שבץ או transient ischemic attack וחלק מהאנשים המצויים בסיכון קרדיווסקולארי גבוה (לדוגמא, מבוגרים חולי סוכרת, מחלת כליות כרונית, סינדרום מטבולי) צריכים להתחיל לקבל או להגביר את הטיפול התרופתי להורדת לחץ הדם ולכוון ללחץ דם סיסטולי נמוך מ- 140 mm Hg.

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007