הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

למרות הכחדתו של ה- Type 2 Wild Poliovirus יש לחסן ילדים כנגד כל 3 סוגי הנגיף
17.01.17

  

ה- CDC ממליץ לכל הילדים החיים בארה"ב, כולל פליטים ומהגרים להמשיך לעקוב אחר המלצותיה של ה- Advisory
(Committee on Immunization Practices (ACIP לחיסון בנגיף פוליו לא פעיל או בחיסון הפומי התלת ערכי נגד נגיף הפוליו.

 

מאחר וה- type 2 wild poliovirus הוכחד בשנת 2015, חדלו המדינות בהן נעשה שימוש בחיסון פומי נגד נגיף הפוליו להשתמש בחיסון המשולש ועברו לחסן בחיסון הכפול וזאת על מנת להפחית את הסיכון להתפתחותם של נגיפים עמידים בסירקולציה.

 

החוקרים סיכמו ב- MMWR כי המעבר מהחיסון הפומי התלת ערכי לחיסון הדו ערכי יפחית באופן משמעותי את הסיכון להופעה מחדש של ה- type 2 wild poliovirus ולייבוא אפשרי שלו לתוך גבולות ארה"ב. אף על פי כן, עד שה- WHO לא יעריך כי הסיכון הנ"ל שואף לאפס, רשויות הבריאות בארה"ב צריכות להוסיף ולעקוב אחר המלצותיה של ה- ACIP בנוגע לחיסון ולהבטיח כי כל הילדים החיים בארה"ב מוגנים נגד כל שלושת סוגי הנגיף.

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007