הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"בעיות" הדיווח של אינסוליין: תודה בדיווח לא מדויק ותקבל קנס
15.01.17

  

שנה וחצי לאחר שרשות ניירות ערך פתחה בבירור מול אינסוליין בגין דיווחים בעייתיים לכאורה אודות מספר המשתמשים במוצר InsuPad שלה בגרמניה, מסתמן כי החברה תודה בדיווח לא מדויק למשקיעים, ובכך תקבל הקלה, והחקירה שהתנהלה ברשות לניירות ערך תעבור למישור המינהלי ותסתיים בקנס.

 

במסגרת המגעים בין החברה לרשות ניירות ערך, החברה תודה בדיווח לא מדויק למשקיעים בשתי הודעות בורסה ובשני דוחות כספיים שפרסמה, ובתמורה הרשות תשית עליה קנס של 150 אלף שקל שישולם ב-20 תשלומים (?!) וקנס נוסף של 150 אלף שקל על-תנאי באם תעבור החברה עבירת דיווח נוספת בטווח של שנה.

 

 

 

לכתבה ב"גלובס" >>


 
מאת ניצן כהן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007