הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF מאשר את המלצותיו למתן תוספי חומצה פולית למניעת Neural Tube Defects
15.01.17

  

ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ כי כל הנשים המתכננות או העשויות להרות ייטלו מולטי-וויטמינים המכילים חומצה פולית (0.4-0.8 מ"ג) מדי יום על מנת למנוע היווצרותם של neural tube defects.

 

הההמלצות (grade A) שפורסמו בכתב העת JAMA, מאשרות את המלצותיו של כוח המשימה שפורסמו בשנת 2009 והן התקבלו לאחר סקירת הראיות המדעיות החדשות שהצטברו ושקילת יחס הסיכון-תועלת של נטילת התוספים על ידי נשים בגיל הפוריות.

 

נמצא כי קיימות ראיות מדעיות מספיקות המעידות כי הסיכון הפוטנציאלי לאם ולעובר הנלווה לנטילת חומצה פולית במינונים המומלצים הינו קטן.

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007