הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקטנת צריכת המלח ב- 10% תהיה יעילה ביותר במונחים של עלויות כלכליות גלובאליות
15.01.17

  

הקטנת צריכת המלח ב- 10% לאורך 10 שנים באמצעות "רגולציה רכה" שתשלב יעדים תעשייתיים וחינוך ציבורי תהיה יעילה ביותר במונחים של עלות-תועלת עבור כמעט כל מדינה ברחבי העולם. כך מסכם ה- BMJ.

 

צריכה גבוהה של מלח תורמת להיארעות יתר לחץ דם ומגבירה את הסיכון לשבץ ומחלות לב. על פי ה- WHO, מרבית האנשים צורכים כמויות גדולות מדי של מלח – בין 9-12 גרם ליום בממוצע, כמות הגדולה פי 2 מהרמה המומלצת – 5 גרם ליום.

 

ה- WHO העריך כי הצריכה המוגברת אחראית לכ- 1,648,000 מקרי מוות מדי שנה ממחלות לב ברחבי העולם.

הניתוח שנערך הראה כי הפחתה של 10% בצריכת המלח לאורך 10 שנים בכל מדינה ברחבי העולם תמנע 5.8 מיליון (disability adjusted life years (DALYs פר שנה מתחלואה קרדיווסקולארית (מדד לשנים האובדות עקב בעיות בריאות, מוגבלות או מוות מוקדם). בעוד שהעלות הכרוכה בהטמעת המדיניות תהיה רק $1.13 פר אדם לאורך 10 שנים.

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007