הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אלקוברה ניסתה להרגיע את המשקיעים - המניה איבדה 14%
12.01.17

  

מניית החברה הישראלית אלקוברה מתאוששת מעט בשעה זו במסחר בנאסד"ק, לאחר שאמש היא צנחה ב-14% בעקבות הודעה שפירסמה החברה ושיחת ועידה שקיימו מנהליה עם המשקיעים. הירידות הגיעו אף שמנהלי החברה דווקא ניסו לשדר אופטימיות ושמנכ"ל החברה, ירון דניאלי, הצהיר בהודעה כי בחברה חשים מעודדים בעקבות השיחות שקיימו עם נציגי המחלקה הפסיכאטרית של מינהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA).

 

נראה שהנפילה במניה, כמו גם הקריסות הקודמות שלה, שמהן לא התאוששה עדיין, מבוססות על כך שהמצב של אלקוברה הוא חריג ולמשקיעים קשה לאמוד את סיכוייה לחזור למסלול הפיתוח השגרתי. זאת, לאחר שמניית אלקוברה קרסה בסוף ספטמבר ב-60% ביום מסחר בודד, בעקבות הודעה יוצאת דופן שפירסמה החברה שלפיה ה-FDA הורה לה להפסיק באופן מיידי את הניסוי שביצעה בתרופה שהיא מפתחת להפרעות קשב וריכוז (ADHD).

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007