הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קייט פארמה חתמה על עסקות מסחור שיזרימו לה מיידית 90 מיליון דולר
12.01.17

  

חברת קייט פארמה, שמנוהלת על ידי פרופ' אריה בלדגרין, מרחיבה את פריסתה השיווקית ומגדילה משמעותית את נזילותה תוך שהיא חותמת על שיתופי פעולה עם חברות פארמה גדולות. החברה, שנסחרת בשווי של 2.6 מיליארד דולר, חתמה עם חברת Daiichi Sankyo היפנית על עסקת מסחור שעשויה להגיע לשווי של 250 מיליון דולר.

 

על פי הסכם המסחור, קייט ודאייצ'י יקימו מיזם משותף לפיתוח מוצר הדגל של קייט פארמה KTE-C19 ביפן, שמיועד לטיפול בסרטן הדם מסוג Non Hodgkin Lymphoma שנשנה לאחר טיפול כימותרפי. דאייצ'י תשלם לקייט פארמה מקדמה של 50 מיליון דולר וסכום נוסף של 200 מיליון דולר אם תעמוד באבני דרך של פיתוח ורגולציה. קייט תקבל גם תמלוגים בשיעור דו ספרתי נמוך עד בינוני - 12%-15% ממכירות התרופה אם תאושר לשיווק ביפן.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007