הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פלוריסטם ניתרה ב-8% בעקבות אישור ה-FDA לניסוי קליני
12.01.17

  

מניית פלוריסטם נסקה אתמול בארה"ב בעלייה של כ–8%, לאחר שרשות המזון והתרופות (FDA) אישרה את הבקשה של החברה להכיר במבנה הניסוי הקליני בשלב השלישי במוצר התאי PLX-PAD לטיפול במחלת טרשת עורקים חמורה בגפיים (CLI).

 

מבנה זה אושר בידי הרגולטור האירופי, כך שמשמעות אישור ה–FDA היא שפלוריסטם תוכל להסתפק בניסוי אחד, שיכלול 250 משתתפים ב–40 מרכזים רפואיים בארה"ב, גרמניה ואנגליה, לצורך קבלת אישור שיווק במדינות האיחוד האירופי ובארה"ב. ניסוי בינלאומי אחיד יאפשר לפלוריסטם חיסכון כספי משמעותי וקיצור זמן ההגעה לשוק, בהנחה שהמוצר יעמוד ביעדי הניסוי.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007