הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החברה שהביאה את האקזיט הגדול של הביוטק ב-2015 בדרך לסגירה
12.01.17

  

רכישת חברת סיקאם (CCAM) על ידי ענקית הפארמה מרק ביולי 2015 היתה אחת העסקות המשמעותיות בתחום הביוטק בשנים האחרונות. מרק שילמה 95 מיליון דולר במזומן עבור סיקאם, והתחייבה לשלם סכום נוסף של עד 510 מיליון דולר עבור עמידה באבני דרך בפיתוח קליני, אישורים לשיווק התרופה ואבני דרך של מכירות.

 

מבחינת בעליה של סיקאם: קרן פונטיפקס (35%) אורבימד (30%) ומורי ארקין (30%) שהשקיעו 10 מיליון דולר בחברה, שהוקמה ב–2010, זה היה אקזיט ראוי לשמו עם סיכוי לתשואה פנטסטית אם סיקאם תעמוד בכל היעדים שסוכמו עם מרק. יתר בעלי העניין בסיקאם, כולל מנהלי הפיתוח והמדען הראשי, קיבלו תמורה זניחה מהתשלום במזומן והיו אמורים ליהנות מהתשלומים העתידיים של מרק אם סיקאם תעמוד ביעדי הפיתוח.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007