הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פעילות גופנית מפחיתה את הסיכון לדיכאון בקרב ילדים צעירים
12.01.17

  

 

ביצוע פעילות גופנית בעצימות בינונית עד מאומצת מפחית את שיעור היארעות הסימפטומים הדיכאוניים אפילו בקרב ילדים בגיל בית הספר היסודי, כך עולה ממחקר תצפית שפורסם בכתב העת Pediatrics.

 

כ- 800 ילדים ממוצא נורווגי נבדקו להמצאות דיכאון, כמו כן תועדה רמת הפעילות הגופנית שלהם בגילאים 6, 8, ו- 10 שנים. שיעור ההימצאות של דיכאון היה נמוך מ- 0.5% בכל קבוצות הגיל.

 

בניתוח מתוקנן נמצא כי רמות גבוהות של פעילות גופנית בינונית – עד – נמרצת בגילאים 6 ו- 8, קשורה עם שיעור נמוך יותר של סימפטומים דיכאוניים, שנתיים לאחר מכן. כל שעה של פעילות גופנית ביום הפחיתה את שיעור הסימפטומים ב- 0.2. מנגד, לא נמצא קשר בין היעדר פעילות גופנית ודיכאון.

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007