הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

העדפות האם בנוגע למתן תוספים של ויטמין D לתינוקות יונקים
12.01.17

  

 

כמחצית מהתינוקות האמריקאים אינם מקבלים תוספי ויטמין D כמומלץ על ידי ה- American Academy of Pediatrics. כך מפרסם כתב העת Annals of Family Medicine.

 

החוקרים ערכו סקר בו השתתפו 180 אמהות שהניקו את ילדיהן, לפחות באופן חלקי בגילאים 6 שבועות עד 5 חודשים. כ- 55% ציינו כי נתנו לילדים גם תוספים של ויטמין D במהלך השבוע האחרון, ורק 42% נתנו את המינון המומלץ - 400 IU. מרבית האמהות (88%) ציינו כי הן מעדיפות ליטול את התוספים בעצמן במקום לתת אותם לתינוקות שלהן.

 

החוקרים סיכמו: "עידוד הנקה כמקור התזונה היחידי יכול להסתמך על מתן תוספי ויטמיןD לאמהות המניקות. הבחירה של האם את צורת מתן התוספים עשויה לסייע להבטיח רמות תקינות של ויטמין D של היילוד."

 


לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007