הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקות הסקר להמצאות סרטן השד בדנמרק: מחקר קוהורט של גודל הגידול ואבחנות יתר
12.01.17

  

 

17 שנות בדיקות סקר מאורגנות להמצאות סרטן השד בדנמרק לא הפחיתו את שיעור ההיארעות של סרטן מתקדם – אך הובילו לעלייה בשיעור ההמצאות של גידולים לא פולשניים ו- (ductal carcinoma in situ (DCIS – כך על פי מחקר שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

לאחר סקירה של רשומות רפואיות זוהו כ- 200,000 נשים בגילאים 35-85 שאובחנו עם סרטן שד בין השנים 1980-2010. שיעור אבחנת הסרטן הושווה בין אזורים בהם נערכו בדיקות סקר ואזורים בהם לא נערכו בדיקות סקר. (בדיקות הסקר הוטמעו באזורים שונים של המדינה בזמנים שונים.)

 

לא נמצא קשר בין בדיקות הסקר והפחתה בשיעור הגידולים המתקדמים. החוקרים שיערו כי אחד מתוך כל שלושה גידולים פולשניים ו- DCIS שאובחנו בבדיקות הסקר היו למעשה אבחנת יתר.

 


לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007