הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקשר בין דפוסי הפעילות הגופנית בשעות הפנאי והסיכון לתמותה, תחלואה קרדיווסקולארית וסרטן
12.01.17

  

 

פעילות גופנית המבוצעת פעמיים בשבוע בלבד עשויה לסייע להפחית את הסיכון לתמותה, כך מצא מחקר תצפית שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.

 

במסגרת המחקר נבדקו כ- 64,000 מבוגרים בריטים מגיל 40 ומעלה שדיווחו על רמת הפעילות הגופנית שלהם מספר פעמים בין השנים 1994-2008. רמת הפעילות הגופנית הוגדרה כדלהלן:


• לא פעילים: לא מבצעים פעילות גופנית ברמה בינונית או נמרצת.
• לא פעילים באופן מספיק: <150 דקות/שבוע של פעילות גופנית ברמה בינונית ו- <75 דקות/שבוע של פעילות גופנית מאומצת.
• "לוחמי סוף השבוע": ≥150 דקות/שבוע של פעילות גופנית ברמה בינונית או ≥75 דקות/שבוע של פעילות גופנית נמרצת ב-1-2 הזדמנויות.
• פעילות גופנית סדירה: ≥150 דקות/שבוע של פעילות גופנית ברמה בינונית או ≥75 דקות/שבוע של פעילות גופנית נמרצת ב- 3 הזדמנויות ומעלה.

 

לאורך 9 שנות המעקב, 8800 נבדקים נפטרו, כולל 2800 ממחלות קרדיווסקולאריות, ו- 2500 מסרטן. בהשוואה למבוגרים לא פעילים, מבוגרים שהוגדרו כלא פעילים באופן מספיק ולוחמי סוף השבוע הציגו סיכון נמוך יותר (מובהק סטטיסטית) לתמותה מכל הסיבות (30%) וממחלות קרדיווסקולאריות (40%). פעילות גופנית סדירה הפחיתה את הסיכון במעט יותר. ההפחתה בסיכון לתמותה מסרטן נעה בין 14% בקרב מבוגרים לא פעילים באופן מספיק ל- 21% בקרב המבוגרים שביצעו פעילות גופנית סדירה.

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007