הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בוטל הסכם שיתוף-הפעולה בין קדימהסטם לחברה קוריאנית
10.01.17

  

מזכר ההבנות לשת"פ בין חברת תאי הגזע קדימהסטם ( 545.3 ) הישראלית לבין חברת Corestem הקוריאנית, לא הבשיל לכדי הסכם מחייב.


בעקבות זאת ירדה מניית קדימהסטם, למחיר מעט נמוך יותר מזה בו נסחרה החברה ערב ההודעה על חתימת מזכר ההבנות. שווי החברה עומד עתה על כ-101 מיליון שקל.


מחסור במזומנים

 

הסכם שיתוף-הפעולה היה אמור תחילה להוביל להשקעה של 7 מיליון דולר בחברת קדימהסטם, השקעה נחוצה מאוד לחברה, שבקופתה היו נכון לסוף הרבעון השלישי של 2016, 2.5 מיליון שקל בלבד, ובעלי השליטה השקיעו בה מאז 2.5 מיליון שקל נוספים בצורת הלוואה המירה למניות. ההשקעה אף הייתה אמור להתבצע בפרמיה, לפי שווי של 114-140 מיליון שקל.

 

 

 

לכתבה ב"גלובס" >>


 
מאת גלי וינרב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007