הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מעברות רוכשת 40% מיצרנית חומרי גלם מאצות ב-20 מיליון שקל
10.01.17

  

מעברות, שמחזיקה עם חברת אסם בשותפות מטרנה, מותג תחליפי חלב אם ומזון תינוקות - השלימה רכישת 40% ממניותיה של חברת אלגיה הצרפתית תמורת 20 מיליון שקל (5 מיליון יורו). ההשקעה, שתיעשה בהקצאת מניות, תסייע לאלגיה לפתח פעילות מו"פ וייצור של חומרי גלם מאצות, שנרכשו מענקית הסחורות החקלאיות קרגיל. כחלק מהעסקה קיבלה מעברות אופציות לרכוש שליטה באלגיה.

 

אלגיה פרופורמה מפתחת, מפיצה ומשווקת חומרי גלם שמופקים מאצות לתעשיית המזון, תוספי המזון והקוסמטיקה. רכישת מניותיה הושלמה לאחר שאתמול התקיים אחד התנאים המתלים לעסקה - אלגיה רכשה את פעילות קרגיל בתחום האצות.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007