הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השוק הראשוני מתעורר? נובולוג תנפיק לפי שווי של 450 מיליון שקל
10.01.17

  

לאחר שהשלים את ההנפקה של חברת ההובלה הימית אוברסיז בהצלחה, ישי דוידי, מנהלה של קרן ההשקעות הפרטית פימי, בדרך להכניס חברה מספר 15 של פימי לבורסה. חברת הפצת התרופות נובולוג (לשעבר פארם אפ) מתניעה תוכנית להנפקה ראשונית (IPO) — כך נודע ל–TheMarker. החברה מתכוונת לבצע בשבועות הקרובים הצעת מכר של מניותיה למשקיעים, לפי שווי חברה של 450 מיליון שקל.

 

נובולוג היא החברה המובילה בישראל בלוגיסטיקה לתחום הבריאות. החברה, שהוקמה ב–1966, מפיצה תרופות ואבזרים רפואיים עבור חברות רב־לאומיות, כמו פייזר, נוברטיס, רוש, נובו נורדיסק, לילי, אבוט, סנופי אבווי ומדטרוניק. החברה מוחזקת בידי פימי (49.99%) ובידי קבוצה של היזם והמייסד, אליעזר פוזיס, ושאול קוברינסקי, היו"ר הפעיל של החברה. שני הצדדים ימכרו מניות בכמות שווה בהצעת המכר.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת ערן אזרן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007