הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האסטרטגיה של "בדיקות סקר וטיפול בהתאם" אינה מספיקה למניעה של סוכרת סוג 2
08.01.17

 

הגישות הלאומיות לביצוע בדיקות סקר לאוכלוסיה המצויה בסיכון ללקות בסוכרת סוג 2 ומתן טיפול לעיכוב או למניעת התחלואה רחוקות מלהיות מספיקות, כך על פי meta-analysis שפורסמה ב- BMJ.

 

בהתבסס על סקירה של 100 מחקרים, סיכמו החוקרים כי אמצעי הסקר המצויים לאבחנה של טרום סוכרת – אינם מספקים. Hemoglobin A1c (רגישות של כ- 50% וסגוליות של כ- 80%) ורמות הגלוקוז בצום (25% ו- 94%, בהתאמה) לוקות בפספוסים או באבחנת יתר של המחלה.

 

בנוגע לטיפולים כגון שינוי סגנון החיים ומתן metformin, נמצא כי הללו היו כרוכים בשיעור היענות של כ- 30% ובהשפעה צנועה, אך איכות המחקרים שעסקו בהנ"ל הייתה "לרוב נמוכה."

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007