הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קולפלנט סיפקה הזמנה ראשונה של 200 אלף שקל למוצר לטיפול בדלקות בגידים
01.01.17

  

חברת קולפלנט, שמפתחת תכשירים רפואיים בהנדסה גנטית של עלי טבק, סיפקה הזמנה ראשונה בהיקף של 200 אלף שקל של המוצר Vergenix STR לחברת Arthrex שהיא המפיצה הבלעדית של המוצר באירופה, המזרח התיכון הודו וכמה מדינות באפריקה. המכירה מתבצעת בהמשך לקבלת אישור שיווק של המוצר באירופה ולהסכם הפצה שנחתם בין קולפלנט לארתרקס בנובמבר 2016. מניית קולפלנט שמנוהלת על ידי יחיאל טל עולה ב-4.5%.

 

Vergenix STR מיועד לטיפול בדלקות בגידים ומבוסס על קולגן אנושי (חלבון שהוא הרכיב העיקרי בסיבים וברקמות חיבור רכות וקשות כמו סחוס גידים עור רצועות ועצמות) שמיוצר בהנדסה גנטית של עלי טבק וכן על רכז טסיות שמופק מדמו של המטופל.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007