הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אופקו קרסה ב-19% בעקבות כישלון בניסוי המכריע בהורמון גדילה
01.01.17

  

מניית אופקו שהייתה אחת ממניות הפארמה הלא רבות שבלטו לטובה ב-2016 קרסה ב-19% ביום המסחר האחרון של השנה לשווי שוק של 5.2 מיליארד דולר. המניה, שמשקלה 7.8% ממדד ת"א 25, תחל את יום המסחר הראשון של 2017 בארביטראז' שלילי של 18.7% בעקבות כישלון בניסוי הקליני באחד המוצרים המובילים שלה.

 

חברת פייזר הודיעה ביום שישי האחרון שהניסוי ב-Hgh-CTP, הורמון הגדילה שהיא מפתחת בשיתוף עם אופקו ,לא הציג שיפור מובהק סטטיסטי ביעד המרכזי של הניסוי בהשוואה לקבוצת הבקרה שקיבלה תרופת דמה (פלסיבו) בניסוי במבוגרים.

 

אופקו שבשליטת פיליפ פרוסט, לשעבר יו"ר ובעל המניות הפרטי הגדול בחברת טבע, אמנם אמרה שייתכן כי מקרה קיצון אחד או יותר השפיעו על התוצאה ואף ציינה שהיא מתחילה את השלב השלישי של הניסוי הקליני בילדים לפני הבגרות המינית - אבל נראה שמבחינת שוק ההון הפיתוח הקליני של התרופה הסתיים.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007