הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מפתחת התרופות רדהיל גייסה 38 מיליון דולר במניות ואופציות
22.12.16

  

חודש וחצי לאחר שביטלה גיוס הון בשל ביקושים נמוכים מצד הגופים המוסדיים בארה"ב, הצליחה מפתחת התרופות רדהיל להשלים גיוס של 38 מיליון דולר. 15 מיליון דולר מהסכום גויסו בהקצאה פרטית, והיתרה במכרז ציבורי.

 

החברה הציעה למשקיעים הציבוריים והפרטיים לשלם 10.25 דולר תמורת חבילה הכוללת נייר ערך אחד מסוג ADS ועוד אופציה לרכוש מחצית ADS תמורת מחיר המשקף לכל ADS מחיר של 13.33 דולר - שאותה ניתן יהיה לממש בתוך שלוש שנים. כל ADS של החברה שווה לעשר מניות רגילות שלה שנסחרות בבורסה בתל אביב כיחידות, במחיר של מעט יותר מ-4 שקלים, כשמחיר השוק בארה"ב הוא ל-ADS, והוא ירד בעקבות ההודעה לפחות מ-10 דולרים.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007