הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הסכם מסחור לפלוריסטם ביפן: קרן ההשקעות Sosei תשקיע 11 מיליון דולר במיזם משותף
22.12.16

  

חברת הביו-רפואה הישראלית, פלוריסטם , וקרן ההשקעות היפנית, Sosei CVC, דיווחו כי חתמו על מסמך תנאים מחייב להקמתו של מיזם משותף ביפן. במסגרת ההסכם, ינתנו ל-Sosei זכויות שיווק ומסחור בטריטוריה היפנית של מוצר הריפוי התאי של פלוריסטם, ה-PLX-PAD, שנועד לטיפול במחלת טרשת עורקים חמורה בגפיים התחתונות (CLI).


קרן Sosei CVC הוקמה ב-1990 על ידי התאגיד היפני Sosei Group ומתמקדת בהשקעות בטכנולוגיות חדשניות בתחום הרפואה המשקמת. הקרן תשקיע במיזם המשותף, יחד עם משקיעים יפנים נוספים, השקעה התחלתית של כ-11 מיליון דולר (כ-1.3 מיליארד ין) - ובתמורה יקבלו 65% מהמיזם. כל זכויות הקניין הקשורות במוצר PLX-PAD, וכן המחקר והייצור יישארו בבעלותה הבלעדית של פלוריסטם.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת גיא ארז
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007