הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פורסמו מדדים איכותיים למניעה של מוות לבבי פתאומי
22.12.16

  

ה- American College of Cardiology וה- American Heart Association פרסמו מדדים איכותיים וביצועיים למניעה של מוות לבבי פתאומי (sudden cardiac death (SCD בקרב מבוגרים.

 

להלן עיקרי המדדים:


• יש להציע תוכניות להפסקת עישון למטופלים המצויים בסיכון ללקות ב- SCD, כולל מטופלים עם היסטוריה של דום לב או הפרעות קצב של חדרי הלב.
• יש לברר האם קיימת היסטוריה משפחתית של SCD.
• יש לבצע בדיקות סקר להמצאות פגיעה א-סימפטומטית בפעילות החדר השמאלי של הלב בקרב אנשים עם היסטוריה משפחתית משמעותית של קרדיומיופתיה ו- SCD.
• יש להפנות את קרוביהם של אנשים שאושפזו עקב מצבים קרדיווסקולאריים הנחשבים בסיכון גבוה (לדוגמא, אוטם שריר הלב, אי ספיקת לב) לקורסי החייאה ולהנחותם בהפעלת דפיברילטורים.
• implantable cardioverter-defibrillator מומלצים לאנשים עם אי ספיקת לב ונפח פעימה מופחת הצפויים לשרוד מעל לשנה.
• יש לתת את הטיפול התרופתי המומלץ על פי ההנחיות לחולים עם אי ספיקת לב ונפח פעימה מופחת (לדוגמא, angiotensin-converting-enzyme inhibitor או angiotensin receptor blocker).

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007