הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA הודיע על הסרת הערת האזהרה המצורפת לתרופה Varenicline
22.12.16

  

 

ה- FDA הודיע כי אישר להסיר את הערת האזהרה מעלון התרופה (varenicline (Chantix המיועדת לסיוע להפסקת עישון, ההערה הזהירה מפני הסיכון לאירועים נוירו פסיכיאטריים חמורים כגון דיכאון ונטיות אובדניות.

 

יתר על כן, הסוכנות תעדכן את הערת האזהרה המצורפת לתרופה (bupropion (Zyban.
המלל הנוגע להיארעות השפעות נוירו פסיכיאטריות חמורות בקרב המטופלים בתרופה יוסר.

ה- FDA מציין כי בעוד שהעלון המצורף לשתי התרופות יזהיר מפני האפשרות לתופעות לוואי חמורות הקשורות להתנהגות ולמצב הרוח, הסיכונים הללו "נמוכים מכפי שחשדנו בעבר." ההחלטות מבוססות בחלקן על מידע ממחקר שעסק בהפסקת עישון וכלל 8000 נבדקים, הן עם והן בלי רקע פסיכיאטרי אישי.

 

בחודש ספטמבר האחרון, הצביע הפאנל המייעץ ל- FDA 10-9 בעד הסרת האזהרה שהוספה לראשונה על ידי הסוכנות בשנת 2009.

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007