הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הכיסא החשמלי של חיידקי העל
18.12.16

    

חוקרים הצליחו לחסל חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה בעזרת זרם חשמלי נמוך. חיידקים שפיתחו עמידות לאנטיביוטיקה הפכו בעשורים האחרונים לאחת הבעיות הקשות שאיתן מנסה הרפואה להתמודד. האנטיביוטיקה אמנם הייתה תרופת הפלא של המאה ה-20, אך השימוש הנרחב בה הוביל להתפתחותם של זנים אלימים של חיידקי-על שהורגים אלפי בני אדם בשנה בזיהומים שאין לנו טיפול יעיל נגדם.

 

מדענים רבים מנסים למצוא כיום דרכים חדשות להתמודד עם הבעיה, ביניהם נמצא צוות המחקר בראשותו של האלוק ביינל (Beyenal) מאוניברסיטת וושינגטון, שמצא פתרון יצירתי למדי.

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>

 

 
מאת יעל גרופר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007