הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מיילן משיקה גרסה גנרית של המזרק אפיפן בהנחה של 50%
18.12.16

  

חברת מיילן, שמנוהלת על ידי הת'ר ברש, השיקה גרסה גנרית של מוצר הדגל שלה, המזרק אפיפן לטיפול חירום בחסימת דרכי הנשימה כתוצאה מתגובה אלרגית למזון ולעקיצת דבורה. הגרסה הגנרית של אפיפן תימכר בהנחה של 50% ביחס למוצר המקורי, כלומר 300 דולר לאריזה של שתי זריקות.

 

מיילן נתונה מאז קיץ 2016 לביקורת ציבורית חריפה ולחקירת רשות ניירות ערך האמריקאית. היא הואשמה בהפקעת מחירים של מוצר מציל חיים תוך ניצול מעמדה המונופוליסטי בשוק זה.

 

החברה העלתה את מחיר אפיפן מ-57 דולר ב-2007 כאשר רכשה את החטיבה הגנרית של חברת מקר (Merck) הגרמנית, שפיתחה את המוצר, תמורת 6.7 מיליארד דולר ל-300 דולר כיום, כלומר ב-425%.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007