הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שותפתה של טבע צפויה לקבל אישור לשווק באירופה תרופה של 1.9 מיליארד דולר
18.12.16

  

על רקע ירידה חדה במחיר מנייתה מתחילת השנה ותביעה שהוגשה נגדה בארה"ב, טבע מאוששת במקצת את המוניטין שלה בכל הקשור לרכישות ושותפויות.

 

הוועדה המייעצת לרשות התרופות האירופית המליצה אתמול לאשר את שיווקה של CT-P10, גרסת הביוסימילאר (חיקוי של תרופה שפותחה בהנדסה גנטית של תא חי או חיידקים) של התרופה Rituxan.

 

CT-P10 פותחה על ידי החברה הדרום קוריאנית Celltrion, שחתמה באוקטובר 2016 על הסכם לשיתוף פעולה במסחור שתי תרופות ביוסימילאר של סלטריון: CT-P10 ו-CT-P6, שהיא גרסת הביוסימילאר של הרספטין, המטפלת בסרטן השד ובסרטן גרורתי של הקיבה. על פי ההסכם בין שתי החברות, טבע קיבלה זכות בלעדית למסחר בארה"ב ובקנדה של שתי התרופות.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007