הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מסיבות, כנסים וארוחות ערב משותפות: כך תואמו מחירים של תרופות גנריות
18.12.16

  

קצב השחיקה של מחירי התרופות הגנריות בארה"ב היה אחד מנקודות המחלוקת בין סיגורדור אולפסון, מנכ"ל טבע גנריקה שפרש לפני כשבועיים, לבין קהילת האנליסטים. אולפסון העריך כי רמת המחירים הממוצעת בשוק הגנרי האמריקאי תישחק ב–5% בשנה בשלוש השנים הקרובות, בעוד האנליסטים צפו לשחיקה עמוקה יותר.

 

תביעה שהוגשה בבית משפט במדינת קונטיקט בארה"ב על ידי התובע הכללי של קונטיקט ועוד 19 מדינות בארה"ב נגד טבע, מיילן וארבע חברות גנריות נוספות (הריטג' וסיטרון האמריקאיות, אורובינדו ההודית ומיין האוסטרלית) ביום רביעי שעבר, עשויה להטות את הכף בצורה ברורה לטובת האנליסטים ולשפוך אור על תור הזהב של השוק הגנרי בארה"ב ב–2013–2014.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007