הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Eucrisa לטיפול באקזמה
18.12.16

 

ה- FDA אישר את השימוש במשחה crisaborole (משווקת כ- Eucrisa) לטיפול ב- atopic dermatitis קל עד בינוני עבור חולים מגיל שנתיים ומעלה.

 

ה- phosphodiesterase 4 (PDE-4) inhibitor מיועד למריחה על האזורים הנגועים פעמיים ביום. ה- FDA מציין כי מנגנון הפעולה של המשחה אינו ברור לחלוטין.

 

האישור מתבסס על שני מחקרים מסוג מקרה ביקורת (פלסבו) שכללו מעל ל- 1,500 חולים בגילאים 2-79 שנים. הללו שטופלו ב- crisaborole הציגו תגובה עורית טובה יותר לאחר 4 שבועות של טיפול.

 

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של המשחה כללו כאב מקומי (לרוב תחושת עקצוץ). תגובות של יתר רגישות נצפו אף הן.

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007