הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר מקיף: אפשר להשפיע על הגנטיקה באמצעות אורח חיים בריא
15.12.16

 

האם הגנטיקה חורצת גורלות כשזה מגיע למחלת לב כלילית? במחקר חדש שניתח נתונים של יותר מ–55 אלף בני אדם התגלתה תשובה לשאלה זו. התברר כי מי שחי נכון — אינו מעשן, עוסק בפעילות גופנית סדירה וניזון מתפריט עשיר בפירות, ירקות, דגנים מלאים, אגוזים ועוד — יכול להפחית את השפעת הגנטיקה על הסיכון ללקות במחלת לב כלילית. במחלה זו נוצרת היצרות של עורקים כליליים, המספקים דם לשריר הלב, מה שמוביל לירידה באספקת הדם אליו.

 

 

 

מאת ג'ינה קולטה

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007