הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כתבי אישום ראשונים בפרשת תאום המחירים שגם טבע מעורבת בה
15.12.16

 

טבע עורכת בדיקה פנימית על טענות שלפיהן החברה שיחדה רופאים ברומניה על מנת לגרום להם לרשום לחולים תרופות שלה - כך דיווחה סוכנות רויטרס. על פי הדיווח, החקירה הפנימית, שעד כה לא דווחה, באה לעולם במקביל לכך שהחברה נערכת להסדיר חקירות המתנהלות נגדה בארה"ב על תשלומי שוחד בכמה מדינות. 

 

על פי רויטרס, דוברת מטעם ענקית התרופות הישראלית אישרה שהחקירה הפנימית מתנהלת, אך סירבה לציין מהי תוכנה. בדיווח צוין כי טבע פתחה בחקירה בשנת 2015, לאחר שמדליף אנונימי האשים את החברה בתשלום "הוצאות ייעוץ" לרופאים ובכיסוי הוצאות הנסיעה שלהם. בתמורה, כך על פי הנטען, הרופאים המליצו על תרופת הדגל של טבע קופקסן ל"כמה שיותר חולים" - כך צוין במייל ששלח מדליף אנונימי למנכ"ל טבע.

 

 

לידיעה בכלכליסט >>מאת דרור רייך

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007