הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ד"ר קירה רדינסקי: "המידע הרפואי של קופות החולים הוא הנפט של ישראל"
15.12.16

  

 

“אני חושבת שמה שמיוחד בישראל בכל הקשור לביצועים של בינה מלאכותית הם מאגרי נתונים יחודיים שיש לקופות החולים. מדובר במאגר על מיליוני אנשים שנאסף במשך עשרות שנים. זה המאגר השני בגודלו בעולם, אחרי אחת ממדינות סקנדינביה. סביב המידע הזה אפשר לבנות כלכלה שלמה וישראל יכולה להוביל אותה - צריך לחשוב על זה כעל הנפט שלנו", כך אמרה הבוקר ד”ר קירה רדינסקי, מדענית ראשית באיביי ישראל הפועלת גם כפרופ’ מבקר בטכניון ומכבי שירותי בריאות, בוועידת הדיגיטל של TheMarker.

 

 

לדבריה, "לגוגל לדוגמה יש המון מידע על מה אנשים חיפשו במנוע החיפוש ומה קיבלו ועל מה הקליקו. לנו במדינה יש פוטנציאל להיות מעצמה בתחום הרפואי בזכות המידע של קופות החולים".

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת אלירן רובין
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007