הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עסק אמיתי צמח בקצף של בועת הביו־טק
15.12.16

  

זאת היתה שנה קשה לרבות ממניות הפארמה. מאז נהפכו מחירי התרופות לנושא לוהט במערכת הבחירות בארה"ב, לא קרו דברים חיוביים רבים בענף שנסחר במחירי שיא עד לקיץ 2015. הציבור והפוליטיקאים כיוונו את מרבית חיצי הביקורת לעברן של חברות ספציפיות, אבל ההצהרות החוזרות ונשנות של המתמודדים הדמוקרטיים על כוונתם לפעול לאחר הבחירות לריסון אינפלציית המחירים השפיעה על חברות רבות אחרות.

 

על רקע המגמה העגומה בענף, בלטה לטובה מניית פואמיקס, שמפתחת תרופות מבוססות קצף למחלות עור. המניה הציגה תשואה עודפת של 55% על מדד מניות הביוטכנולוגיה של הנאסד"ק (NBI) מתחילת 2016, והשלימה עלייה של 66% מאז הנפקתה בספטמבר 2014.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007