הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרוטליקס קיבלה הזמנה של 24 מיליון דולר ממשרד הבריאות של ברזיל; המניה מזנקת
15.12.16

  

חברת פרוטליקס עשויה להגדיל משמעותית את הכנסותיה ולצמצם ב-33% את קצב שריפת המזומנים שלה בעקבות עלייה חדה הצפויה במכירותיה למשרד הבריאות של ברזיל.

 

פרוטליקס שמפתחת חלבונים תרופתיים לטיפול במחלות גנטיות נדירות על בסיס הנדסה גנטית של תאי צמח, קיבלה מכתב ממשרד הבריאות הברזילאי ובו הזמנות למוצר Elelyso לטיפול במחלת הגושה בהיקף כספי של 24 מיליון דולר. הכנסותיה של פרוטליקס הסתכמו ב-7 מיליון דולר ב-12 החודשים האחרונים, כך שמימוש ההזמנות יגדיל את הכנסותיה ב-240%. מניית פרוטליקס עברה מירידה של 8% לעלייה של 7% בעקבות הדיווח.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007