הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רדהיל חתמה על הסכם למסחור תרופה למיגרנה בדרום קוריאה
15.12.16

  

חברת רדהיל ביופארמה ושותפתה חברת IntelGenx חתמו על הסכם עם חברת Pharmatronic שמעניק את הזכויות הבלעדיות למסחור התרופה לטיפול במיגרנה RIZAPORT בדרום קוריאה. הסכם זה נחתם בעקבות הסכם מסחור נוסף שנחתם עם חברת Juste למסחור התרופה בספרד. Rizaport היא תרופה מוגנת פטנט שניתנת באמצעות דפית מסיסה שמכילה את החומר הפעיל rizatriptan.

 

RIZAPORT משתייכת לתרופות ממשפחת הטריפטנים, מולקולות המכווצות את כלי הדם במוח כדי להפחית את תסמיני המיגרנה. מתן התרופה בדפית מסיסה מציע לסובלים ממיגרנה חלופה טובה לבליעת גלולה או שתיית מים, שכן 80% מהחולים במיגרנה סובלים גם מבחילות והקאות.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007